מאמר

מהפכת הבריאות – הרב יובל אשרוב

בריאות היא מהפכה בכל נושא הרפואה האלטרנטיבית, זו היא גישה חדשה בנושא של בריאות, בריאות טבעית = כוח הריפוי המופלא של הגוף זוהי שיטת ריפוי טבעית טהורה, המבוססת על העיקרון שהגוף הוא המרפא היחיד לכל המחלות. הרפואה המיוחלת תתממש אם רק יתקיימו התנאים המתאימים לגוף ולנפש. הבריאות הטבעית  דוגלת בכך שמחלה היא לא מקרה, אלא דבר נכון שקורה, למעשה כל מחלה היא טעות שעשינו בעבר, והמחלה באה לתקן את המצב הלקוי שנוצר.

הבסיס לכל המחלות לפי הבריאות הטבעית, הוא אחד ויחיד, הפרה של חוקי הטבע, כאשר אדם הפר את החוקים, האיזון מחדש מתבצע ע"י המחלה.

מכאן נובע, שהריפוי היחיד שיכול להיות הוא ע"י האדם עצמו, אדם יכול להיות אחראי לבריאותו ולמנוע מחלות, אם ילמד כיצד ליישם את חוקי החיים הנוגעים לגופו ולנפשו. בריאות היא מצב מאוזן – המחלה היא הניסיון וההזדמנות להחלמה. כדי להביא את הגוף חזרה למצב מאוזן חייב הוא לזהות את מקום הפרת חוקי הטבע והסרת  גורם המחלה. ברגע שגורם המחלה הוסר, הבריאות חוזרת חזרה באופן טבעי!

הבריאות הינה מצב דינאמי, שבו הגוף- מתוך שמחת חיים ונחת רוח- מצליח לספוג לתוכו את כל גורמי החיים הנחוצים לו ומאידך לפלוט מקרבו את כל הפסולת. מחלה לעומת זאת, הינה הפרעה לתפקוד התקין של הגוף, הנגרמת על ידי הצטברות פסולת פיזית ורגשית. מכיוון שיש למעשה רק מחלה אחת, גם דרך הריפוי היא אחת: לאפשר למערכת לפלוט בעצמה את הרעלים החוצה. לכן עיקר המאמץ שלנו הוא לימוד ויישום שימור הבריאות לאורך ימים מתוך אנרגיה טובה ושמחת הנפש, וכשחולים לדעת לזהות את גורמי המחלה, שהם למעשה צורות ודרכים שונות של עיוות חוקי הטבע ולחזור לאורח חיים כזה שיתאים לטבע שהבורא ברא.

התנאים לשימור הבריאות הטבעית

בגוף ובנפש טמונים, כאמור, כוחות אדירים של ריפוי, הבאים לידי ביטוי כשנותנים לגוף את התנאים המתאימים:

תזונה בריאה היא זו שמעניקה לגוף את כל אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים בצורה זמינה ואינה גורמת להצטברות רעלים מיותרים לכן, המזון המתאים ביותר הוא מזון צמחי, טבעי בצורתו הקרובה ביותר לטבע.

סילוק יעיל של הפסולת הינו פעילות תקינה באיברי ההורקה של הגוף (כליות, מעיים, ראות, עור וכבד) המאפשרת ניקוז מהיר ויעיל של הפסולת המצטברת בגוף.

אנרגיה עצבית טובה תלויה גם במצב הפיסי, אך בעיקר במצב הרגשי של האדם ובכוח האמונה והמחשבה שלו.

הבריאות הטבעית יכולה להשתלב עם כל שיטת ריפוי שאינה עוסקת בהדחקת סימפטומים, המחמירה את מצב הגוף, אלא בתמיכה וחיזוק של כוח הריפוי שלו.

(מתוך דברי הרב יובל הכהן אשרוב- מנהל  "אלימה"- מכללה לרפואה משלימה ברוח היהדות)

בסדנת "אמחייה" מקבלים את מירב הכלים הדרושים לניקוי הגוף והנפש מרעלים מצטברים והרגשת בריאות, שמחה וידע להמשך הדרך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *